Ünitimsah Duyuruları

Şampiyon Okullar Projesi

21 Kasım 2012, Çarşamba Şampiyon olmuş Bursasporumuz’a, şampiyon olacağını düşündüğümüz sosyal bir proje kazandırmak için düşmek gerekir bu yollara…

  • 21 Kasım 2012, Çarşamba
  • 4538 kez okundu

Şampiyon Okullar Projesi

Şampiyon olmuş Bursasporumuz’a, şampiyon olacağını düşündüğümüz sosyal bir proje kazandırmak için düşmek gerekir bu yollara…

İlk hedefimiz, onurlu ve şerefli bir şekilde kazandığımız şampiyonluğumuzu yıllar yılı yaşatmak olmalıdır. Bu şampiyonluğu yaşatmakta, biz Bursaspor’lu taraftarların imzaları ve yaptıklarıyla mümkün olacaktır.

Bu sebepten ötürü, şampiyon okullar projesinin altını çizmemiz gerekiyor.

Bursa’mızın merkez Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım İlçelerinden ibaret olmadığını göstermek içinde bir fırsattır, şampiyon okullar projesi…

- Şampiyon okullar projesi, onurlu şampiyonluğun mimarlarını kalıcı kılmak için düşünülmüş bir projedir.

- Şampiyon okullar projesi, Bursaspor'un sosyal yönü düşünülerek tasarlanmış uzun soluklu bir projedir.

- Dikkatinizi çekmek isteriz ki; 2-3 yılda bitecek bir proje değil, yıllar yılı kendinden söz ettirecek ve aktivitesini sürdürecek bir projedir.

Şampiyon Bursaspor’un, şampiyon mimarlarının isimlerini farklı okullarda yaşatmak, Türk futbolundaki Bursaspor devrimini her daim hatırlatacaktır.

Bursa'yı kucaklamanın ve ilçelerimizde ki aktivitelerimizi yaygınlaştırmanın zamanıdır. İlçelerimizde eksik olan bölgelere şampiyon okulları götürerek, ilçelerimizle bugüne kadar yaşanmamış bir birlikteliği neden yaşamayalım?

Şampiyon okullar projesinin en büyük sorunu, maddi kaynak sorunudur!


Bu projenin kaynağı, biz taraftarlar, iş adamlarımız, Büyükşehir belediyemiz, ilçe belediyelerimiz, derneklerimiz, vb. oluşumlardır.

Bu projenin başlangıç tarihi, Bursasporumuz’un 50. Yılına yakışır.

Yazarın diğer yazıları

YORUMLAR

TANITIM

PUAN DURUMU

Takım O G M AV Puan

TANITIM