Ünitimsah Duyuruları

Neden Ünitimsah?

Neden Ünitimsah?

      Türkiye ve Yurtdışında ki üniversitelerde okuyan veya üniversite mezunu, belli bilgi ve birikime ulaşmış Bursasporluları ortak çatı altında bir araya getirerek Bursa ve Bursaspor’ un vizyon ve hedeflerini daha üst seviyelere taşımayı amaçlamış Bursaspor sevdalılarının girişimleriyle kurulmuştur.

      İnternet sitemizde ki öncelikli hedef kitle, mezunlardan oluşan bir topluluğu; internet sitemizin ve forum alanımızın gelecekteki yol gösterici, eğitici, öğretici, eğlenceli ve bir o kadarda çekici içeriği sayesinde bir çatı altında toplamak, ve daha sonraları bu hedef kitleyi, realitede harekete geçirip bilimsel ve üst seviyeye gelmiş sosyo-kültür desteği ile Bursa’ ya ve Bursaspor’ a ulusal, hatta uluslar arası arenada katkı sağlamak.

      Ortaya çıkacak oluşumun aktif bir yapıya ulaşması durumunda, dernekleşme yolu ile kurumsal kimlik kazandırma yoluna gidilmek.

      Kurumsal kimlik kazanımının devamında gelir kaynakları yaratmak, bunun dışında toplanacak aidat, bağış vs. ile Bursaspor Kulübü Derneği adı altında geçmiş dönemlerde faaliyetlerini durdurmuş spor şubelerinden biri aktif hale getirilerek Ünitimsah destekli finansmanı sağlayabilmek, ve üyelerimiz arasında bu şubelerde aktif görevler verilerek spor yöneticiliği vasfı kazandırabilmek. (Bu yolla Bursa ile özdeşleşmiş büyük firmalara veya stö lere örnek teşkil edip diğer spor branşlarına destek olmalarını sağlayarak tam bir spor klübü haline getirmek hedef alınacak) , Bursaspor ve sporun dışında; Sivil Toplum Örgütleri, yerel yönetimler ile ortak projelerde bulunup Bursa` ya ne katkı sağlayabilirizi her zaman sorgulamak, tartışmak ve uygulamayı görev bilmek. Kültür ve sanat etkinliklerine destek olmak, duyurmak. Önce birey olarak akabinde aile, semt, şehir ve ülke kavramlarını göz önüne alarak Türk Kültür ve Ahlak değerlerini koruyacak, aşılayacak her türlü faaliyette bulunarak yerel ve ulusal değerlere sahip çıkma düşüncesi her zaman esas almak.

      Kurumsallaşma altında çalışma guruplarından oluşacak alt birimler oluşturmak (Örn. İnternet, Üniversite, Medya, Halkla İlişkiler, Pazarlama ve Reklam vb.) Her grubun çalışmaları aylık toplantılarda gerekli raporlarla denetlenip ve değerlendirmek kısaca hedeflerimiz arasındadır.

TANITIM

PUAN DURUMU

Takım O G M AV Puan

TANITIM